FETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Akıncı Üssü'ndeki Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

1147 izlenme 11 Ağustos 2016
Reklamlar
Darbe girişiminde yer aldığı bilinen tek sivil olan ve hain planın kara kutusu olarak gösterilen firari darbeci Adil Öksüz'ün yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

DARBECİ ASKERLERLE BİRLİKTE GÖZÜKÜYOR

Darbenin kara kutusu olarak gösterilen, FETÖ'nün hava imamı olarak tanımlanan ve aynı zamanda girişimde yer aldığı bilinen tek sivil olan Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz'ün AkıncılarÜssü temizlendikten sonra darbeci askerlerle birlikte gözaltına alındığı sırada çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

YÜZÜNÜ FANİLA İLE KAPATMAYA ÇALIŞIYOR

A Haber'in ulaştığı fotoğraflarda, Adil Öksüz yüzünü kendisine verilen bir fanila ile kapatmaya çalışırken görülüyor.

"AKINCI'YA ARSA BAKMAYA GİTMİŞTİM"

Yakalandıktan sonra, "Akıncı'ya arsa bakmaya gitmiştim" diyen ve serbest bırakılan Adil Öksüz, halen firarda.

DELİL YETERSİZLİĞİNDEN SERBEST BIRAKILDI

Adil Öksüz'ün birlikte gözaltına alındığı darbecilerin tamamı Ankara Adliyesi'ne götürülürken, Adil Öksüz Sincan'daki Batı Adliyesi'ne götürüldü. Savcının tutuklama talebine rağmen, mahkeme Öksüz'ü delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldı.

KAYIPLARA KARIŞTI

Savcının itirazı üzerine yeniden sorgulanmak üzere hakim karşısına çıkan Adil Öksüz, ikinci hakim tarafından da serbest bırakıldıktan sonra kayıplara karıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Akıncı Üssü'ndeki Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Öldürülen Teröristler Bakın Kim Çıktı !!! Ordudan Atılan Uzman Çavuş: PKK ile Karşılaşınca 'Vurmayın' Dediler Şanlıurfa'da Zırhlı Aracın Geçişi Sırasında Patlama: 4 Polis Yaralı
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/7/1/feto-imami-adil-oksuz-un-akinci-ussu-ndeki-yeni-goruntuleri-ortaya-cikti/index.html#fb